EgitimTube.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EgitimTube.Net

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gül'ün BursaSpor Sevinci

YazarMesaj
adminko123
Bronz Üye
Bronz Üye
adminko123

Zodyak Başak Mesaj Sayısı : 102
çin astrolojisi At
celebimutfak.com

Gül'ün BursaSpor Sevinci Empty
MesajKonu: Gül'ün BursaSpor Sevinci   Gül'ün BursaSpor Sevinci Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:36 pm

Gül'ün BursaSpor Sevinci Resim_1274174812Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, internet medyası temsilcileri ile bir görüşme yaptı. İnternet medyasının sıkıntılarının dile getirildiği toplantıda Bursaspor`un şampiyonluğu da konuşuldu.Cumhurbaşkanı Gül, önceki gece milyonları coşturan maç için de şunları söyledi:

"Benim arzuladığım sonuç gerçekleşti sevindim. Ben Beşiktaşlıyım ama Bursaspor gerçekten bu şampiyonluğu hak etmişti. Onlarla yaptığım görüşmelerde dostluk ve arkadaşlık duyguları beni etkilemişti. Hak ederek şampiyon olması beni sevindirdi. . Sağlam iyi sporcu olduğu kadar iyi de antrenör, kendisini takdir ediyorum.

Öte yandan, tıpkı ekonomide olduğu gibi para ve güç yen kadar geniş analana yayılıyorsa o kadar sağlıklı olduğu gibi, kültür sanat faaliyetlerinde olduğu gibi etkinlikler ne kadar geniş alana yayılıyorsa o kadar zenginleştiği gibi sporda da şampiyonluğun geniş alana yayılması, gelecekte başarının ve ülke sporunun gücünün artmasını sağlayacaktır."

BİR BUÇUK DAKİKA ŞAŞKINLIĞI
Gül, maçı seyrederken Bursaspor galipken Fenerbahçe stadında şampiyonluk sevinci yaşanmasını anlayamadığını belirterek, "Bir buçuk dakikada olanlar beni hayli şaşırttı. Bir yanda Bursa`nın galip olduğunu seyrederken öte yanda diğer takımın sevinç kutlamalarını görmekten büyük şaşkınlık duydum" diyerek hislerini ifade etti.
http://www.egitimtube.net

Gül'ün BursaSpor Sevinci
1 sayfadaki 1 sayfası