EgitimTube.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EgitimTube.Net

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AŞK AŞK AŞK

YazarMesaj
_ÇAĞRI_
Üye
_ÇAĞRI_

Zodyak Ikizler Mesaj Sayısı : 56
çin astrolojisi Manda
celebimutfak.com

AŞK AŞK AŞK Empty
MesajKonu: AŞK AŞK AŞK   AŞK AŞK AŞK Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 11:08 am

aşk;insanın içinde yaşattığı en güzelduygudur...
2402 - aşk;insanları ne denli çıldırttığı bilinemeyen şişeler dolusu şaraptır.seni seviyorum çiğdem...
2403 - aşk;karşılıklıysa,mutluluktan havaya uçmaktır.eğer platonikse,olduğun yere çakılıp kalmaktır...
2404 - aşk;karşına çıkan herşeye rağmen direnmek, hayata sewgilinle göğüs germektir, her olumsuzluğa rağmen sewmeye dewam etmektir
2405 - aşk;karşındakini göremesende onun seni sevdiğini bilmek ve karşılaşınca göz göze gelmekten korkmamaktır.
2406 - aşk;karşindakini bulunmaz hint kumaşı sanmakla.hıyarin teki olduğunu anlama arasindaki geçen süredir.
2407 - aşk;kendini başkasında sevme biçimidir...kendini sevdiğin kadar aşıksın...
2408 - aşk;kendini en özgür, en güzel anlarını, en güzel günlerini, yaşarken sonu olmayan boşluğa düşmektir...
2409 - aşk;kendini kaybetmektir...
2410 - aşk;kendini unutmak,sevdiğini düşünmektir.benliği öldürmek,sevdiğinde yaşamaktır.aşk allahın varlığını ispat eden en sağlam delildir...
2411 - aşk;kör olmaktır.ondan başka birşey görememek ve onun hiç bi hatasını görmemektir.aşk gözünü ondan alamamaktır!
2412 - aşk;lanet olası yaşanmaya değer bir tutkudur...
2413 - aşk;maymun gibi çiftleşmek,aslan gibi koruyucu olmak degil,pervane gibi kendını atese atabılmektır.pervane gibi yanmaktır ask....
2414 - aşk;o yanındayken yüreğinde fırtına esmesi,o gidince yüreğindeki sonsuz boşluk hissi ve özlem duygusudur!....
2415 - aşk;onsuzluğa dayanamamaktır.
2416 - aşk;onun mutlu olduğunu bildiğin zaman devam etmektir.
2417 - aşk;onun yanındayken geçmiş yada gelecek ile ilgili kaygı duymamaktır
2418 - aşk;ölümdür,hemde en tatlısından,,,
2419 - aşk;önüne geçemediğimiz bir felakettir
2420 - aşk;özel ve özel olduğu kadar da güzel bir duygudur.
2421 - aşk;sana hayatın anlamını yaşatan kişiyi bulduğun için tanrıya şükretmektir.
2422 - aşk;sebebsiz sevmek
2423 - aşk;segilin aklına geldigi zaman kağ ağlayıp,kağ gülümsemektir.
2424 - aşk;serden geçip,yardan gecememektir
2425 - aşk;serüvendir,başını bilip sonunu bilemediğin bir serüven.
2426 - aşk;sevdiğin insanla bir ömrü paylaşmaktır. aşk;karmaşık duygulardır...
2427 - aşk;sevdiğin kişinin gözlerinde henüz doğmamış çocuklarını görebilmektir.
2428 - aşk;sevdiğini özlemektir hem de çok
2429 - aşk;sevgi saygı ve sadakattir ben aşığım canım seni cooook seviyorum... herzaman seninleyim...
2430 - aşk;sevmeyi ve sevilmeyi bilen herkeze aşktır.aşk hiç bir zaman ilk görünüş degildir.içindeki insalıktır.
2431 - aşk;tanımı yapılamayandır
2432 - aşk;tehlikedir
2433 - aşk;yüzlerce acının içinde bir tane mutluluğu yakalamaktır yakalayamadığındaysa ona yaklaşmanın sevincini duymaktır
2434 - aşk??? bilmiyorum ne demek sadece ondan vazgeçemediğimi biliyorum eğer bu aşksa çok acı veriyor ama özay beni anlamıyor....
2435 - aşk?beni hayata bağlayan en güzel duygudr.aşk hayattır.
2436 - aşk?kelimelerle anlatılmayan şeydir . çunkü kelimeler o duyguyu anlatmaya yetmez
2437 - aşk= yeniden dirilirken,önlenmez tükeniş varolmaya mahkumken,ölümü davet ediş. işte aşk budur...
2438 - aşk=bir bedende iki kalp olmaktır... aşk=en büyük zehir enbüyük ilaçtır... aşk=sözlerle ifade edilemeyen duygulardır nokta
2439 - aşk=mutluluk,sevgi,paylaşım işte bu sensin can(tolga)
2440 - aşka inanan biri için vazgeçilmezliktir
2441 - aşka inanmam sevigiye inanırım aşk gelip geçicidir sevgi kalıcıdır aşk unutmak kolay sevgiyi zordur sevmek ise;karısındaki insana baglanmaktır ona güvemektir ve o a tapmaktır
2442 - aşka inanmayın yalandır
2443 - aşka mi? ömer hayyama sormak lazım/ aşk, bir ruhun iki bedende yaşaması/en yukarda aşk var.her sevgi aşk değildir
2444 - aşka ve sevgiye dair,ne yaşanılırsa yaşasın geri dönüp bakıldığında pişmanlık duymamaktır.çünkü yaşanılan aşk da svgide sizindir unutmayın... herşeye rağmen sizindir
2445 - aşka yürek gerek ama! bende kalp denen bir cihaz var?????
2446 - aşkaşktır aşka aşk demeyen aşık olamaz diğer anlamıla aşk birdir
2447 - aşkı "aşık oldum" diyenlere sormak lazım. çünkü ben hiç olmadım
2448 - aşkı anlatacak bir cümle bulamıyorum.aşk tamamen bire bir yaşanmalıdır.(tabi günümüz şartlarında biraz zor görünüyor) aşk anlatılmaz...
2449 - aşkı anlatamam çünkü gereğinden geniş bir kapsamdır sadece ben değil hiç kimse tam olarak bir açıklama getiremez....
2450 - aşkı anlatamazsın ama en önemlisi yaşarsın ve anlatamazsın buda esaz aşktır
2451 - aşkı anlatmak çok zor yaşamak lazım yaşamadan bilemezsin
2452 - aşkı anlatmak çok zor...onu yaşayan bilir...aşk anlatılmaz yaşanır!!!!!!
2453 - aşk'ı anlatmak kelimelere sığmaz. onu yaşaman lazımdır ki aşkın ne demek oduğunu bilesin. aşk çok güzel bi duygudur.ama iyi olsun, kötü olsun sonunada katlanman gerekir.
2454 - aşkı anlatmak,tarif etmek güçtür.mutlaka yaşamak lazım.
2455 - aşkı aşık olmayan bilmez aşk fedakarlıktır, aşk 'ben'değil 'biz'dir aşk beklemektir, vazgeçmemektir sıcak havada buz gibi suya atlamaktır ve son olarak aşk ölmektir
2456 - aşkı aşk yapan onun tarifsiz oluşu değil mi? umarım aşkın tarifini sonsuza kadar bulamayız.
2457 - aşkı banada anlatırmısınız
2458 - aşkı bilene derdi çekene sor....!
2459 - aşkı bilmeyen insan tıpkı bir taşa benzer.
2460 - aşkı birbirlerini sevenler daha iyi bilirler
2461 - aşkı birkere bulursun.birdaha mı asla...
2462 - aşkı biz yaratıyoruz ama bitince üzülüyoruz
2463 - aşkı bulduğumu sandım sende...
2464 - aşkı bulduğun anda onu kaybetme korkusudur
2465 - aşkı gerçekten yaşayan tarifini bile yapamaz.acısı,tatlısı farketmez.aşk aşktır işte kısa veya uzun yaşamasını bilene....
2466 - aşkı her yaşaya bileceğin en güzel duygudur
2467 - aşkı herkes yaşayamaz o yaşamın tamamıdır an gelir onunla var olursun an gelir onunla yok olursun ansızın vurulmaktır
2468 - aşkı hiç yaşamadım.sanırım aşk yaşamdır.
2469 - aşkı kimse anlatamaz aşkı yaşıyarak ögerenirsin
2470 - aşkı ögrenmek için yaşamaklazım
2471 - aşkı sevene değil sevipte ayrılana sor yani arzu ya
2472 - aşkı tanımayan insan susuz kalmış bir çiçek gibidir.
2473 - aşkı tanımlayamazsın diyor benim sevgilim
2474 - aşkı tarif etmek için kelimeler yetersiz kalır.aşk sadeca gözlerde yaşanır.
2475 - aşkı tarif etmek için yaşamak lazım yaşayınca bilinir
2476 - aşkı tarif etmek ne yazıkki mümkün değildir çünkü aşkın tarifi imkasızdır.aşk anlatılmaz yaşanır
2477 - aşkı tatmayan aşkı bilemez bilmeyenler atrif etmeye calışır gercek aşk anlatamadığındır
2478 - aşkı yaşadıgın kadar varsın
2479 - aşkı yaşadığında kendini çırılçıplak hissedersin öylesine masum ve kötülükten habersiz sadece sevmek istersin_!
2480 - aşkı yaşamadanda öğrne bilirsiniz mesela çıkamayacağınız bir çukura girmekle başlaya bilirsiniz
2481 - aşkı yaşamıyınca anlamı çoktur.yaşadıktan sonra aşkın dili hep aynıdır.!!!!
2482 - aşkı yaşarken yaşadıklarından ve yaptıklarından mantık aramamaktır.
2483 - aşkın bir tanımı yoktur o anlamsızca sebepsizce aptalca birşey sadece yüreği olanlar için
2484 - aşkın bir tarifi yok çünkü aşk herşeydir!
2485 - aşkın bir yolu vardır her yaşta farklı geçilen aşkın bir yolu vardır her zaman biraz geçilen
2486 - aşkın eş anlamlısı mutluluktur.insan aşık olduğunda çevreye pozitif enerji yayar ve hep mutludur.kesinlikle planlanmamış duygusal kıpırtıdır
2487 - aşkın gerçek tarifini kimse yapamaz. çünkü bu güzel duygu anlaılamaz yaşanır.
2488 - aşkın hep kötü birşey olduğunu söyleyenler hep aşk acısı çektiği için bunu söylerler peki aşkta özlem ve acı çekmezsen aşkın anlamı kalırmı????
2489 - aşkın hiçbir tanımı olamaz tanımını yapan kişi ise hiç aşık olmamıştır
2490 - aşkın insanı ne zaman vuracağı belli olmaz.aşk yara açar kalbimize ama unutmayın yaralar tamamiyle geçmez iz bırakır.acı verir.
2491 - aşkın manası yoktur. eğer ki aşkın manası tam anlamıyla biliniyor olsaydı inanın biz ona bukadar değer vermezdik ''bence
2492 - aşkın ne olduğunu anlamadan,sevgiyi o kişiyle ölümüne yaşamaktır.
2493 - aşkın ne olduğunu eğer birgün anlarsak sizede söyleriz...
2494 - aşkın ne olduğunu henüz çözemedim çözene aşk olsun
2495 - aşkın ömrü üç yıldır ..ilk yıl eşyalar alınır ... ikinci yıl eşyaların yeri değişir... üçüncü yıl eşyalar paylaşılır...
2496 - aşkın tadına varmak isteyen aşkına köle olsun ama kör olmasın.duygularına hâkim olsun.
2497 - aşkın tanımı olmaz ama aş çok garip bir duygudur el varya birbirine deydimi elektirik çarpmışa dönülür...
2498 - aşkın tanımı olsaydı kimsenin canı yanmazdı
2499 - aşkın tanımı yoktur herkese göre değişebilir ama aşk çılgınlıktır......
2500 - aşkın tarifi aşk olmassa olmayacak bir şey dir aşk olmassa insanlar nasıl mutlu olacaklar buna bir anlam veremiyorum ben seviyorum ve aşığım iyikide aşık olmusum

AŞK AŞK AŞK
1 sayfadaki 1 sayfası