EgitimTube.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EgitimTube.Net

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chaos patch ve Birlikte gelenler

YazarMesaj
Darq_phschopat
Admin
Admin

Zodyak Oğlak Mesaj Sayısı : 655
çin astrolojisi Yılan
celebimutfak.com

Chaos patch ve Birlikte gelenler Empty
MesajKonu: Chaos patch ve Birlikte gelenler   Chaos patch ve Birlikte gelenler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 2:55 pm

Elimden geldiğince chaos patch ile birlikte gelen yenilikleri gostermeye calıstım arkadaşlar umarım yararlı olur...

[ Mine Ore ]

Mine Ore, moradondaki acık arenanın hemen arkasındaki yerdir...

Burası gorevi aldıgımız npc.. İsmi " [Pitman] kurushack "

Madeni kazabilmemiz için ilk başta elimize Mattock almamız gerekiyor. Bunu npc yi açtıgımızda onumuze gelen penceredeki ilk bolumden yapıyoruz. 1m karşılığında mattocku satın alıyoruz...

Moradondaki açık arenanın hemen arkasındaki maden yerine gelip space a bastıgımızda yukarıda göründüğü gibi kazmaya başlıyor

Kazdıgımızda bize 300 exp ve yukarıda gormus oldugunuz " Mysterious Ore " u veriyor... Mysterious Ore u da npc de 3. yazıya tıklayarak kırdırabiliyoruz...

[ Chaos War ]

Chaos War bir arenada melee lerin ozel skillerle birbiriyle savaştıgı eventtir. Burada herkes eşittir, herkesin canı aynıdır, ve herkesin kullandıgı skiller aynıdır...

Skiller ve Acıklamaları :

Spirit Sword : Düşmana 1000 damage vurur

İce Counter : Düşmana 1000 damage vurur ve düşmanın hızını azaltır

Fire Sword : Bir ateş topu şeklindedir. Düşmana 3000 damage vurur. Uzaktan kullanılabilir.

Tears Of Angel : Hp nizi 1000 dolduran pottur. Sınırsız sayıdadır

Sprint : 10 dk boyunca size swift kazandırır. Bir nevi swift

İce Sword : Düsmana 3000 damage vurur

Stealth : Kullanıcılara atack yapmadıkları sürece 80 sn boyunca görünmezlik verir.

Stun Lightning : Alan skilidir. Etki alanı içindeki düşmanlara 2000 damage vurur

Poison Knife : Uzaktan atılabilir. Düşmana canının %20 si kadar damage vurur.

Throw Stone : Düşmana 10 damage vurur ve düşmanın size atack yapmasını engelleyebilir

Chaosa girmek, kanat almak ve chaosla ilgili bilgi almak için bu npc yi kullanıyoruz..

Chaos ile ilgili bilgiyi ilk bolumden alıyoruz. Chaosa girmek için ilk once Map Of Chaos almamız gerekiyor bunu da 2. bolumden alıyoruz. Yalnız 1 gun içinde sadece 1 kere map of chaos alabiliyoruz yani chaosa sadece 1 kere girebiliyoruz. Chaosa birden fazla girebilmek için power up store da satılan Map Of Chaos Exchange Coupon dan almamız gerekiyor. Bunu da ss teki 3. bolumden map of chaos la değiştiriyoruz. 4. ve 5. bölümler de tahmin ettiğim kadarıyla kanat la ilgili bolumler eğer chaos savasında kanat alırsam, onları da öğrenip buraya ekleyeceğim..

Chaosa girip savastıktan sonra, en cok adam kesen 3 kişiye kanat almak için gerekli olan itemi veriyor... Ben henuz bu itemi alamadıgım için resmini çekemedim. Ayrıca chaosa giren herkese Voucher Of Chaos veriyor. Bu itemle yapılan birkaç gorev var..

Gorevleri bu Npc den alıyoruz. İsmi [Grand Merchant's Daughter] Manishya. İlk 2 gorev butun karakterler için aynı ilk once o 2 gorevi koyayım

[Chaos] Emblem Of Chaos I gorevinde 1 tane Voucher Of Chaos karşılığında 30k exp ve 100k para veriyor..

[Chaos] Emblem Of Chaos II görevinde 2 tane Voucher Of Chaos karşılığında 800k exp ve 50 np veriyor..

[Chaos] Emblem Of Chaos III gorevi 10 tane Voucher Of Chaos karsılıgında warriorlara Old Opal Earring, Old Diamond Ring, Old Strength Necklace, Old Strength Belt veriyor. Bunlardan 4 unu birden de veriyor olabilir sadece 1 ini de veriyor olabilir bununla ilgili tam bilgim yok malesef... Bu gorev ayrıca 3m exple 100 np veriyor..

[Chaos] Emblem Of Chaos III görevi priestlere Old Gold Earring, Old İntelligence Necklace, Old İntelligence belt ve Old Platinum Ring veriyor... Bunların hepsini de veriyor olabilir sadece birini de veriyor olabilir tam bir bilgim yok... Bu gorev ayrıca 3m exple 100 np veriyor.

[Chaos] Emblem Of Chaos III gorevi rogue lara Old Elf Metal Earring, Old Elf Ring, Old Agility Necklace, Old Agility Belt veriyor. Bunlardan hepsini de veriyor olabilir sadece birini de veriyor olabilir tam bir bilgim yok... Bu gorev ayrıca 3m exp ve 100 np veriyor...

[Chaos] Emblem Of Chaos III gorevi magelere Old Crystal Earring, Old Crystal Necklace, Old Crystal Belt ve Old Crystal Ring veriyor. Hepsini de veriyor olabilir, sadece birini de veriyor olabilir o konuyla ilgili bir bilgim yok... Bu gorev ayrıca 3m exple 100 np veriyor..

[Chaos] Emblem Of Chaos IV gorevi 20 tane Voucher Of Chaos karsılıgında warriorlara +5 raptor 10m exp ve 150 np veriyor...

Emblem Of Chaos gorevinin diğer karakterlere ne verdiğini bilmiyorum cunku sanırım bu questler lvllere gore dağılmıs ve benim o lvlde sadece warriorum var o yuzden warriorun gorevini koyabiliyorum.. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
http://forum.egitimtube.net

Chaos patch ve Birlikte gelenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» karnesi zayıf gelenler için
» Chaos Event Hakında Bilgi !!!
» 1823 Hg Game Koxp Oto Buff Dbuff Seri cs Chaos Ts Oto ts TPT fix
» bifrost canavar patch
» 1705 item patch