EgitimTube.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EgitimTube.Net

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER

2 posters
YazarMesaj
yakan531
Moderatör
Moderatör
yakan531

Zodyak Yay Mesaj Sayısı : 207
çin astrolojisi Domuz
celebimutfak.com

İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER Empty
MesajKonu: İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER   İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 7:49 pm

Bir gün bir baba üç-dört yaşlarındaki kızına
dinî konularda bilgi vermek ister. En çok her şeyi yaratan Allah'ı;
sonra da bize iyi ve güzel davranış şekillerini öğreten Peygamberimizi
sevmemiz gerektiğini söyleyince çocuk ''Ben Peygamber'i Allah'tan daha çok seviyorum.'' der. Babası şaşkınlıkta sebebini sorunca; ''Annem bana 'Allah yalan söyleyeni cehennemde yakar.'' dedi. Allah'ın cehennemi varmış Peygamberin cehennemi olmadığı için ben onu daha seviyorum.'' cevabını verir.

Altı yaşlarında bir erkek çocuğu yaramazlık yaptığı zaman devamlı ''Allah seni sevmez cehennemde yakar.'' telkinleriyle vazgeçirilmeye çalışılmaktadır. Bir sabah kahvaltısında çocuk birdenbire ''Baba bizim köyde de Allah var mı?'' diye sorar. Çocuğun bu sorusunu merak eden babası ''Oğlum Allah her yerde vardır; ama niçin soruyorsun?'' deyince çocuk ''Eğer orada Allah yoksa oraya gidecektim de...'' cevabını verir
http://www.egitimtube.net
[B.C.A]Mr.UniqUe
Co-Admin
Co-Admin
[B.C.A]Mr.UniqUe

Zodyak Balık Mesaj Sayısı : 113
çin astrolojisi Keçi

Cüzdan
Seviye Seviye:
İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER Imgleft0/0İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER Emptybarbleue  (0/0)
Altın Altın:
İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER Empty
MesajKonu: Geri: İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER   İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 12:06 pm

Paylaşım için saol
http://forum.egitimtube.net

İŞTE AİLELERE KÖTÜ ÖRNEKLER
1 sayfadaki 1 sayfası